Logowanie
E-mail:
Hasło:
Kariera
Kariera

 

Firmę Atagor Sp. z o. o. tworzy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów o wysoko rozwiniętym potencjale twórczym i pasji do podejmowania nowych wyzwań.

Firma Atagor zatrudnia pracowników w Krakowie, w Poznaniu i w Warszawie. Do naszych oddziałów poszukujemy osób z doskonałymi zdolnościami interpersonalnymi i kreatywnością, które potrafią pracować w zespole. Pracownikom dajemy możliwość stabilnego rozwoju zawodowego, poszerzania swoich umiejętności oraz zdobywania doświadczenia podczas realizacji powierzonych zadań.

To właśnie Nasi pracownicy tworzą wyjątkową i niepowtarzalna atmosferę zarówno w miejscu pracy, jak i poza nią. Dużym zainteresowaniem cieszą się organizowane przez firmę liczne szkolenia, spotkania, imprezy i wyjazdy integracyjne czy zajęcia sportowe.

Rekrutacja w Atagor jest procesem złożonym z kilku etapów. Ujednolicony formularz aplikacyjny, testy analitycznego myślenia czy rozmowy kwalifikacyjne stają się więc dla kandydatów jedyną barierą do rozpoczęcia kariery w naszej firmie.

U naszych kandydatów cenimy aktywną i kreatywną postawę oraz wiedzę i zaangażowanie w realizowanie projektów. Zatrudniamy również najlepszych absolwentów wyższych uczelni, którzy mają zapał do pogłębiania wiedzy.

Jeżeli chcesz stać się częścią społeczności Atagor, odpowiedz na jedną z aktualnych ofert zatrudnienia.

Jeśli aktualnie nie ma żadnej oferty, która pasuje do Twoich oczekiwań i kompetencji – nic straconego. Zostaw nam swoje CV, a odezwiemy się do Ciebie gdy pojawi się możliwość pracy na interesującym Cię stanowisku.

Praca w Atagor to wyzwanie zawodowe i osobisty rozwój. Dołącz do nas !!!

Atagor Sp. z o. o.

ul. Władysława Żeleńskiego 70/6

31-353 Kraków 

tel.: (12) 357 21 81

fax: (12) 357 21 82

e-mail: rekrutacja@atagor.com

OBECNIE POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKO:
PIASKARZ / MALARZ / PRACOWNIK FIZYCZNY

WYMAGANIA:

  • wiedza z zakresu podstawowej obsługi narzędzi i urządzeń elektrotechnicznych
  • wiedza z zakresu czyszczenia, malowania i piaskowania pod ciśnieniem
  • dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność i sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
  • sprawność fizyczna


Aplikacje prosimy kierować klikając przycisk APLIKUJ
lub osobiście od poniedziałku do piątku
w godzinch 08:00-16:00


Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 

Prosimy o dodanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29. 08. 97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn. zm.)


Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, kliknij tutaj.