Logowanie
E-mail:
Hasło:
Nota prawna
Nota prawna

 

Serwis niniejszy został przygotowany przez firmę Atagor Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, przy ul Wł. Żeleńskiego 70/6. Serwis ma charakter informacyjny dla klientów oraz wszystkich osób zainteresowanych.

Prawa autorskie do materiałów zawartych w niniejszym serwisie są własnością firmy Atagor Sp. z o. o.

Drukowanie, kopiowanie i inne wykorzystanie zawartych w serwisie informacji może odbywać się jedynie i wyłącznie w celach niekomercyjnych i dla użytku własnego. Wszystkie umieszczone w niniejszym serwisie nazwy handlowe stanowią zarejestrowane znaki towarowe i jakiekolwiek ich wykorzystywanie odbywać się może jedynie za pisemną zgodą firmy Atagor Sp. z o. o.

Wszystkie logotypy, nazwy i wizerunki publikowane w serwisie są własnością ich prawnych właścicieli. Żadna informacja zamieszczona w niniejszym serwisie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Firma Atagor nabywa nieodpłatne prawo do powielania, wykorzystania oraz używania i dystrybuowania komentarzami, sugestiami przekazanymi przez odwiedzającego bez żadnych ograniczeń. Wszelkie pomysły, know-how oraz technologie zawarte w takich informacjach mogą zostać wykorzystane przez firmę Atagor Sp. z o. o. w dowolny sposób, w szczególności w produkcji, dystrybucji, marketingu.

Firma Atagor Sp. z o. o.  nie ponosi odpowiedzialności za wszystkie informacje zamieszczone w serwisie bez jej zgody, przez nią nie opracowywane lub zamieszczone przez odwiedzającego, który zarejestrował się w serwisie i takie informacje pozostawił.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację niniejszej Noty prawnej. Atagor Sp. z o. o.